Otwock

Zdjęcia ślubne Ani i Michała

Fotograf otwock

Ania i Michał nie trafili do mnie wpisując w Internecie hasło Fotograf Otwock. Było to typowe zlecenie z polecenia, których zresztą mam zdecydowanie najwięcej. Zawsze miło spotkać znajome twarze, które trafiły do mnie ponieważ znajomi byli zadowoleni z usług jakie im świadczyłem.

Przygotowania Ślubne

Przygotowania do zaślubin zawsze są stresującą elementem całej uroczystości. Państwo młodzi muszą liczyć na pomoc w przygotowaniu uroczystości ze strony świadków oraz rodziny. Sami są pochłonięci własnymi przygotowaniami. Nie oznacza to jednak, że w przypadku Ani i Michała dało odczuć się choćby odrobinę zdenerwowania :). Uśmiechnięte miny, radosny nastrój i ciągłe żarty pomagały rozładować napięcie!

Selfie ślubne

Mimo wszystko stres w oczach momentami był widoczny. Czy aby na pewno marynarkę należy zapiąć na jeden guzik? Rzeczy oczywiste w takich chwilach stają się zagadką. Świadek jednak spisywał się na medal i nawet zawiązanie muchy nie było już problemem. Wykonywanie zdjęć ślubnych było zatem przyjemnością, ponieważ byłem wyłącznie cichym obserwatorem całej uroczystości. Wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Panna młoda mogła liczyć na znacznie większe wsparcie, ale to oczywiste ze względu na suknie ślubną. Siostra i Świadkowa dzielnie towarzyszyły i wpierały przyszłą Panią młodą. Ukoronowaniem stroju oczywiście był welon, z którym dziewczyny poradziły sobie w mgnieniu oka. Przyznam się szczerze, że na moją prośbę musiały go zdjąć i przypiąć jeszcze raz, ponieważ nie udało się zarejestrować na zdjęciu tego procesu „koronacji” za pierwszym razem.

krytyczne oko świadkowej

Jak się okazuje świadkowa, nie zawsze musi być zadowolona z efektów swojej pracy ;). Fotograf otwock - Narzeczeni wyruszają na uroczystość zaślubin

Zdjęcia ze ślubu w Otwocku

Grono przyjaciół już czeka przed świątynią. To najlepszy moment na uchwycenie radosnych min Państwa młodych. Przecież to na nich wszyscy czekają! Przemysław Cioch – fotograf otwock

Zdjęcia przed kościołem

Plener Ślubny

Piękna pogoda, uśmiechnięci młodzi i sukces murowany. Miejsce w takim wypadku tak na prawdę nie ma większego znaczenia, ale oczywiście pomaga w budowaniu klimatu. Skorzystałem z Mapy Kadrów, aby zaproponować Michałowi i Ani ciekawe miejsce na plener fotograficzny. Padło na Podkowę Leśną. Od Otwocka w linii prostej jest to kilkanaście kilometrów, ale niestety przez Wisłę nie prowadzi żadna szybka trasa, wiec droga przez Warszawę była nieunikniona. Było Warto!

Fotograf otwock - Pod tym drzewem wiersze dla swej ukochanej pisał Iwaszkiewicz

 

fotograf - otwock Zdjęcia Ślubne Ani i Michała

Park Wiewiórek - Podkowa Leśna

Like 2
View Bigger
Sesja plenerowa w Podkowie Leśnej
Like
View Bigger
Sesja ślubna na skuterze
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Sesja plenerowa w Podkowie Leśnej
Like
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like 1
View Bigger
Story Like 3

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts
Translate »