Plakaty motoryzacyjne na blachach

Animacja - proces powstawania projektu

Wielkim zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się artystyczne plakaty drukowane na metalu. Zostały wypromowane szczególnie przez firmę Poster Plate, która oferuje zarówno kopie plakatów z różnych epok, jak również autorskie projekty o zróżnicowanej tematyce. Zainspirowany ich pracami postanowiłem połączyć obie te wizje i przedstawić klasyczne auta w nowoczesnej formie i stylu. W ten sposób powstał pomysł na dwa tryptyki plaktatów: „Polskie klasyki – Youngtimers” oraz „Polskie klasyki – Oldtimers”.

 

Wszystkie prace są na sprzedaż. Na specjalne zamówienie jestem w stanie wydrukować je na dowolnym nośniku oraz w dowolnym rozmiarze. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem własnego plakatu zachęcam do kontaktu oraz zakupu online.


Plakaty – Oldtimers

Do grupy Oldtimers wybrałem samochody które stawiane są za przykład świetnego designu i uznawane za jedne z najładniejszych. Wydruki na blachach podkreślają motoryzacyjna charakter prac i nawiązują do karoserii pojazdów.

Plakat na blasze - Warszawa 204

Warszawa 204

 

Syrena 103

Syrena 103

Znakomicie prezentuje się wydruk bezpośrednio na blachach, bez stosowania białej farby jako podkładu. Surowa blacha wydobywająca się z pod wizerunku klasycznego auta zapewnia wysoki połysk i odbija światło jak prawdziwa karoseria. Plakat prezentuje się wyśmienicie na ścianie szczególnie w słoneczne dni.

Syrena Sport

Syrena Sport


Plakaty – Youngtimers

Do grupy Youngtimers wybrałem auta, które do dziś towarzyszą nam na ulicach Polskich miast i które zmotoryzowały nasz kraj. Prace zostały wydrukowane na Papierze i naklejone na PCV. Koszt wydruku jest o wiele niższy, a jakość nadal jest zadowalająca. Jest to alternatywa dla droższego wydruku UV, lecz osobiście polecam wersje drukowaną na blachach ponieważ odznacza się dużo ciekawszą fakturą i sposobem odbijania światła.

 

 

 

fiat 126

Fiat 126p

 

Polonez

Polonez

 

Fiat 125p

Fiat 125p

 

trabant

trabant

 

Nysa

Nysa

 

 

Użyte programy:

Adobe Illustrator

Illustrator

Like 1
View Bigger
Like 2
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like
View Bigger
Like
View Bigger
Like 2
View Bigger
Like 1
View Bigger
Like 3
View Bigger
Story Like

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url
Related Posts
Translate »